Iсторiя

Історія компанії Dun & Bradstreet почалася в 1841 у Нью-Йорку, коли Луїс Теппен (LewisTappan) створив своє Mercantile Agency.
Це була одна з перших в світі кореспондентська мережа, що збирала інформацію на місці замість того, щоб направляти фахівців у тривалі поїздки на місце замовлення.
Централізовано всі звіти збиралися у офісі Теппена в Нью-Йорку, де замовники могли, як у бібліотеці, ознайомитися з готовими звітами чи замовити нові.
Через 8 років Джон Бредстріт (John M. Bradstreet) створив своє агентство, яке незабаром стало серйозним конкурентом Mercantile Agency.
І лише в 1933 р. R.G.Dun & Company (колишня Mercantile Agency) і The Bradstreet Company, дві основні кредитні агенції США, об&єдналися.

Dun & Bradstreet сьогодні

Компанія Dun & Bradstreet (символ на Нью-Йоркській Фондовій Біржі NYSE:DNB) є світовим лідером серед постачальників ділової інформації.
Інформація D&B та її послуги допомагають знизити кредитний ризик, знаходити замовників, які приносять прибуток.
Близько 90% підприємств, що входять до світового переліку найбільших компаній Fortune 500 та десятки тисяч компаній різного розміру, вважають інформацію D&B найбільш надійним джерелом інформації для прийняття кредитних рішень, щоб розвинути та захистити свій бізнес максимальноефективно.

Протягом багатьох років експерти в області оцінки ризиків, маркетингу, фінансів довіряють Dun & Bradstreet при прийнятті всіх найважливіших бізнес-рішень.
Федеральний уряд США, ООН, Європейська Комісія, NATO визнали Dun & Bradstreet офіційним постачальником інформації.
В США надання DUNS-номеру, унікального ідентифікатора юридичних осіб, створеного Dun & Bradstreet, що став стандартом ISO, є обовязковою умовою при реєстрації будь-якої компанії.
У багатьох країнах дані Dun & Bradstreet офіційно використовуються для моніторингу поточного стану різних показників економіки, оцінки наслідків криз і стихійних лих.

Цікаві факти про Dun & Bradstreet:

1. Співробітниками компанії Dun & Bradstreet в різний час були майбутні президенти США:
Авраам Лінкольн, Улісс Грант, Гровер Клівленд, Вільям Мак-Кінлі.
Немає сумнівів, що накопичена ними інформація та зв’язки вельми знадобилися і для політичної діяльності. 
Засновник Mercantile Agency Луїс Теппен був другом Лінкольна і брав активну участь у русі за скасування рабства в США.

Авраам Лінкольн
Улісс Грант
Гровер Клівленд
Вільям Мак-Кінлі

 

2. На фото відома актриса Мерлін Монро. Афіша до фільму «Як вийти заміж за мільйонера» (1953).
Майбутнього чоловіка вона шукає за допомогою довідника D&B Reference Book.

3. Номер DUNS з’явився в 1963 році, . На сьогоднішній день DUNS-номер — єдиний глобальним ідентифікатор бізнесів у світі.