Що таке D-U-N-S номер?

DUNS номер (Data Universal Numbering System)- це дев’ятизначний ідентифікатор, який присвоюється кожному бізнесу, що знаходиться в базі даних компанії Dun & Bradstreet. D&B зберігає інформацію на 500+ млн. компаній з 200+ країн світу.

Цей номер надається суб’єкту підприємництва або організації після проходження запатентованої процедури, що є частиною методології DUNSRight. Він ідентифікує бізнес і є незмінним для конкретного бізнесу протягом усього циклу його діяльності.

Для перевірки наявності або присвоєння номеру DUNS на ваш бізнес/організацію, ви можете зробити запит у нас.

Навіщо потрібен номер D-U-N-S? Як він може мені допомогти?

Для ведення вашого бізнесу вам немає потреби мати DUNS номер. Він не містить в собі якихось даних, не говорить за стабільність компанії чи її кредитоспроможність.

Але номер D‑U‑N‑S ідентифікує кредитний файл компанії Dun & Bradstreet, який може включати основні дані (назва компанії, адреса, номер телефону тощо), корпоративні відносини (головний офіс, філії, дочірні компанії тощо), а також рейтинги та скорінг, що оцінюють різні показники фінансового здоров’я. У сукупності цей профіль інформації називається Dun & Bradstreet Live Business Identity.

Зазвичай у вас можуть попросити DUNS номер вашої компанії у випадках:

Потенційні партнери та кредитори можуть замовити кредитний звіт про вашу компанію, використовуючи ваш номер D‑U‑N‑S або інші ідентифікатори бізнесу.

Також ви можете використовувати номер D‑U‑N‑S для доступу до тієї самої інформації про будь-яку компанію, з якою ви хочете працювати. Завдяки універсальному розпізнаванню та унікальному призначенню номер D‑U‑N‑S також може служити основним ключем даних в архітектурі управління основними даними організації. Таким чином, номер D‑U‑N‑S (і пов’язані дані Live Business Identity) забезпечують єдине об'єктивне джерело в отриманні та зберіганні інформації про клієнтів, партнерів і постачальників компанії. Можна вважати, що унікальний Live Business Identity процес є динамічним описом майже кожного бізнесу на Землі, що дає змогу зрозуміти взаємні ділові відносини. Інформація у вашому кредитному звіті Dun & Bradstreet дає змогу приймати обґрунтовані рішення щодо того, чи працювати з вашою компанією, а також у якому обсязі та на яких умовах.