DUNS номер

  • Що таке номер D‑U‑N‑S?

D‑U‑N‑S – номер - це унікальний дев’ятизначний ідентифікатор для компаній.

Цей номер надається суб’єкту підприємництва або організації, коли запатентований процес ідентифікації юридичної особи, що є частиною методології DUNSRight, ідентифікує компанію як унікальну серед будь-яких інших у базі даних Dun & Bradstreet.
Номер D‑U‑N‑S використовується як відправна точка ідентифікації та найбільш повного відображення будь-якої компанії в базі, що постійно оновлюється.
Кредитори та потенційні ділові партнери часто використовують D‑U‑N‑S, щоб передбачити надійність та/або фінансову стабільність відповідної компанії.
D‑U‑N‑S - це універсальна система нумерації даних, що використовується для підтримки актуальної та своєчасної інформації про більш ніж 330 мільйонів компаній світу. Номер D‑U‑N‑S також дає змогу ідентифікувати відносини між корпоративними структурами (ієрархії та зв’язки), що є ще одним ключовим елементом Live Business Identity та практик оцінки комерційних ризиків.

  • Навіщо потрібен номер D‑U‑N‑S?

Номер D‑U‑N‑S використовується в усьому світі для ідентифікації та доступу до інформації про підприємства.
Номер D‑U‑N‑S ідентифікує кредитний файл компанії Dun & Bradstreet, який може включати основні дані (назва компанії, адреса, номер телефону тощо), корпоративні відносини (головний офіс, філії, дочірні компанії тощо), а також рейтинги та скорінг, що оцінюють різні показники фінансового здоров’я. У сукупності цей профіль інформації називається Dun & Bradstreet Live Business Identity.
Потенційні партнери та кредитори можуть замовити кредитний звіт про вашу компанію, використовуючи ваш номер D‑U‑N‑S або інші ідентифікатори бізнесу. Також ви можете використовувати номер D‑U‑N‑S для доступу до тієї самої інформації про будь-яку компанію, з якою ви хочете працювати. Завдяки універсальному розпізнаванню та унікальному призначенню номер D‑U‑N‑S також може служити основним ключем даних в архітектурі управління основними даними організації. Таким чином, номер D‑U‑N‑S (і пов’язані дані Live Business Identity) забезпечують єдине обєктивне джерело в отриманні та зберіганні інформації про клієнтів, партнерів і постачальників компанії. Можна вважати, що унікальний Live Business Identity процес є динамічним описом майже кожного бізнесу на Землі, що дає змогу зрозуміти взаємні ділові відносини. Інформація у вашому кредитному звіті Dun & Bradstreet дає змогу приймати обґрунтовані рішення щодо того, чи працювати з вашою компанією, а також у якому обсязі та на яких умовах.

  • D‑U‑N‑S для українських компаній

Українські компанії, державні та громадські організації, що задіяні, або планують участь у міжнародній комерції, або вступають у певні контакти з багатьма міжнародними організаціями, включаючи Федеральний урядом США, Єврокомісія, НАТО, ООН та інші з великою вірогідністю мають взнати свій D-U-N-S номер та перевірити дані про свою організацію, для успішної реєстрації на ресурсах як FedGov.dnb.com, SAM, Apple та багатьох інших.
Перелік організацій і компаній, які вимагають або рекомендують використовувати D-U-N-S для клієнтів і партнерів

 

Для присвоєння та/або перевірки вашого D-U-N-S номеру та ваших даних звяжіться з нами
info@dnb.com.ua
+38044 499 00 99

Або оберiть одну с опцiй нижче