Про компанiю

Компанія ТОВ «А.Б.М.-Ризик-Інформ» є представником американської компанії Dun & Bradstreet,
глобального лідера на ринку кредитної і бізнесової інформації про компанії та підприємців по всьому світу.
Фактично з 1994 року наша компанія виконує функції операційного офісу в Україні і є вповноваженим кореспондентом зі збору та аналізу інформації про український бізнес, в тому числі ведення бази даних українських компаній та надання і верифікацію DUNS-номерів.

Dun & Bradstreet заснована в 1841 році, допомагає бізнесу налагоджувати партнерські зв’язки, вести ефективний маркетинг, управляти кредитними ризиками, виконувати регулятивні вимоги. Маючи доступ до глобальної бази даних Dun & Bradstreet, фахівці можуть отримати приведену до єдиного стандарту інформацію по практично будь-якій компанії, в якій би країні світу вона не була зареєстрована. На сьогодні загальний об’єм бази даних D&B налічує більше 330 мільйонів компаній, організацій та підприємців з 220 країн світу.

Протягом багатьох років експерти в області оцінки ризиків, маркетингу, фінансів довіряють Dun & Bradstreet при прийнятті всіх найважливіших бізнес-рішень.
ООН, Європейська Комісія визнали Dun & Bradstreet офіційним постачальником інформації.
DUNS-номер, унікальний ідентифікатор юридичних осіб, створений Dun & Bradstreet ще в 1963 році, став стандартом ISO і широко використовується міжнародними корпораціями і організаціями для ведення баз даних партнерів та клієнтів.
В США надання DUNS-номеру, є обовязковою умовою при реєстрації будь-якої компанії.